Қабылдау бөлмесі+7 (7182) 61-81-65
Қабылдау бөлмесі+7 (7182) 61-81-65

Сайттың аналитикасы

  • Бүгін
    136
  • Кеше
    299

Жаңалықтар мұрағаты

Оқытушылар

«Математика, физика және информатика» пәндік - циклдік комиссиясы - Хасенова Анар Хайрулиновна
Абилова Хабиба Жекеновна
Ефимова Лариса Александровна
Жекебай Дилдаш
Кабышева Салтанат Актаевна
Кузайр Меруерт 
Маймакова Гульсара Мухтаровна
Побережникова Елена Анатольевна
Портяник Тамара Вагинаковна
Саганаева Риза Сарсенбаевна
Согумбаева Асем Болатбековна
Тулкина Бибигуль Мейрамбековна
 
«Қоғамдық пәндер» пәндік - циклдік комиссиясы- Оразалина Айгуль Белгибаевна
Балтабаев Жанболат Балтабаевич
Канафина Айжан Нарыновна
Мужикбаева Баян Каербаевна
Смаилканова Алтын Агнасовна
Шакиров Нурсултан Муратович
 
«Педагогика және Психология» пәндік - циклдік комиссиясыКамалова Гульмира Маралбековна
Вычка Ольга Владимировна
Марчукова Ирина Аркадьевна
Жангазинова Саулет Бултуруковна
Есжанова Айман Сагынтаевна
Комлева Ульяна Вадимовна
Баймухамбетова Роза Сержановна
Есмагамбетова Айжан Ереновна
Байтенова Гульмира Болегеновна
Болатбаева Енгилик Талгатовна
Жылкайдарова Сара Болатовна
Ракишева Баян Бейсенбаевна
Рыбке Виктория Францевна
Насымбеков Сартай Амантаевич
Мускенова Альпеш Даулетбековна
Мешитбаева Гульмира Айтжановна
Жумабаева Баян Кайратовна
Турарханова Мейрамгуль Маратовна
Маханбетова Дана Нуржановна
Кабнасырова Татьяна Михайловна
Жакина Айгуль Мустафиевна
Нуртазин Санат Абдукаримович
Кадырханова Земфира Кылышбековна
 
«Дене тәрбиесі» пәндік - циклдік комиссиясы- Жангазин Амангелді Шаметович
Бегимова Балзия Нұрлыбайқызы
Жанғазинов Қуат Сейітмұхамбетұлы
Тиынтай Тойшыбай
Жунусова Ляйля Ехсановна
Пшембаев Алмаз Асылбекович
Клышин Юрий Васильевич
 
«Шетел тілі» пәндік - циклдік комиссиясы Ахметова Гүлмира Қабатайқызы
Акопян Ани Ашотовна
Апаев Куаныш Ерсаинович
Бакасова Аяулы Кажикаримовна
Даньярова Галия Джумабаевна
Дощанова Багдат Байболтайовна
Ерохина Ирина Викторовна
Исмурзинова Алия Амангуловна
Лысенко Элина Николаевна
Муканова Бакытжамал Тасбулатовна
Кадырханова Алтын Жумагалымовна
 
«Филология» пәндік - циклдік комиссиясы - Байдаулетова Гульназира Турарханқызы
Тастемирова Назипа Эксановна
Кажибаева Динара Кенесовна
Коржумбаева Меруерт Ханафия
Жумагулова Кумыс Дюсеновна
Сафиоллаева Гульжанат Талгатовна
Тасыбаева Гульнара Амирхановна
Қуандық Зере Ертайқызы
Смагулова Асель Маданиетовна
Шакирова Алтын Жумахановна
Каирбекова Галия Шапагатовна
Тайтакова Ляззат Зупашевна
 
«Жаратылыстану пәндері» пәндік - циклдік комиссиясы - Алдабергенова Айгуль Бекеновна
Махамбетова Гулнара Икытаевна
Кожанова Зайда Оралбековна
Мурзалимова Розия Шамильевна
Абдыкаримова Райгуль Мухмедьяровна
Сержан Мадина Ерлановна 
 

Сондай-ақ оқыңыз